Naujienos

Įvyko pirmasis UAB Kretingos šilumos tinklų valdybos posėdis

2021 11 17


2021 m. lapkričio 16 d. įvyko pirmas naujai suformuotos UAB Kretingos šilumos tinklų valdybos posėdis. Lapkričio 4 d. buvo išrinkti ir 4 metų kadencijai patvirtinti UAB Kretingos šilumos tinklų valdybos nariai: Rūta Jakubauskienė (nepriklausoma narė), Vaidotas Balynas (nepriklausomas narys), Titas Sereika (nepriklausomas narys), AB „Klaipėdos energija“ generalinis direktorius Antanas Katinas ir Kretingos rajono savivaldybės administracijai atstovaujanti Vaiva Lukošienė.

„Manau, kad šis naujai suformuotas bendrovės valdymo organas padės užtikrinti veiksmingą veiklą, kontrolę ir skaidrumą bei leis pajusti tiesioginę naudą Kretingos rajono gyventojams. Administracijos lūkesčiai orientuoti į efektyvią, rezultatyvią, kokybiškas paslaugas teikiančią, socialiai atsakingą ir skaidrią bendrovės veiklą. Valdybai – patikėta didelė atsakomybė, kuri sumažins sprendimų priėmimo, planavimo ir strateginių klausimų įgyvendinimo naštą UAB Kretingos šilumos tinklų vadovui. Kaip pagrindinis bendrovės akcijų valdytojas, tikiuosi, kad suformuota valdyba turės sinerginį efektą, veiks išvien kaip komanda ir bendradarbiaus su Savivaldybės administracija, atsižvelgdama į savivaldos lūkesčius bei galimybes“ – teigė Administracijos direktorius Egidijus Viskontas.

Pirmąjį posėdį vedė bendrovės direktorius Jonas Barzdys, kuriame valdybos pirmininke išrinkta Rūta Jakubauskienė.

Posėdžio metu UAB Kretingos šilumos tinklų vadovai supažindino valdybos narius su svarbiausiais ir aktualiausiais įvykdytais sprendimais, atliktomis investicijomis, taip pat aptartos esminės problemos, su kuriomis šiuo metu susiduriama. Valdybos nariai pasidalino gerąja patirtimi, būnant Lietuvoje veikiančių kolegialių valdymo organų valdybose ir pasiektais jų rezultatais. Susitikimo metu taip pat diskutuota apie Kretingos rajono savivaldybės administracijos, kaip pagrindinio bendrovės akcininko, lūkesčius, nukreiptus į viešojo intereso atstovavimą, vertės didinimą ir rentabilumą.