Naujienos

UAB Kretingos šilumos tinklai, kaip tikri gaspadoriai, roges ruošia vasarą

2023 07 24


Vis dar neretai esame linkę manyti, kad monopolinės savivaldybių įmonės, teikiančios komunalines ar energetines paslaugas, yra uždaros, prastai valdomos, nesirūpina savo veiklos efektyvumu, teikiamų paslaugų kokybe ir vienintelis jų „prigimtinis“ tikslas yra surinkti kuo daugiau pinigų iš vartotojų.

Toks įvaizdis per daugelį metų yra susidaręs ne be pagrindo, tačiau reikia pasidžiaugti, kad atsiranda vis daugiau sėkmingų savivaldybių valdomų įmonių pavyzdžių. Savotiškų sėkmės istorijų, kurios sprogdina susiformavusius mitus.

Viena tokių įmonių yra Kretingos rajono savivaldybės valdoma įmonė (dalį akcijų valdo AB Klaipėdos energija) UAB Kretingos šilumos tinklai.

Praėjusių metų rugsėjo mėnesį įmonės valdyba naujuoju UAB Kretingos šilumos tinklų direktoriumi paskyrė Dainių Budrį. Patyręs vadovas, sukaupęs didelę vadovaujamo darbo patirtį stambiose Lietuvos ir užsienio įmonėse, kartu su įmonės valdyba ir administracija ėmėsi sprendimų, kurie UAB Kretingos šilumos tinklų veiklą padarytų efektyvesnę.

Visą staripsnį skaitykite... čia.